Стоматологія «Денталь» в Слов'янську

Капи

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 6262.com.ua
09:00 - 14:00
Закрито
Адреса
Дружківка, Космонавтів, 6
Телефон

Мабуть, кожен з нас бажає мати білі природно красиві зуби. На жаль, при сучасному ритмі життя домогтися цього не так просто. Згубний вплив навколишнього середовища, іррегулярні спосіб харчування і багато інших чинників негативно впливають на стан зубів.

Сьогодні стоматологія дозволяє проводити відбілювання зубів різноманітними методами. Один з таких методів - капи для відбілювання зубної емалі.

Даний метод зручний тим, що проводити її можна як на прийомі у лікаря, так і вдома.

Як виготовляються капи?

На прийомі лікар-стоматолог знімає відбиток зубного ряду, по якому надалі виготовляються капи. Від якості зліпка залежить якість капи, тому що анатомічні властивості капи впливають на носибельність. Як матеріал використовуються м'які пластикові пластини. Іноді доводиться проводити додатково припасування капи.

З метою вирівнювання зубного ряду також застосовуються капи. Дана процедура проводиться тільки з лікарем-ортадонтом, проводиться діагностика, попередження і лікування аномалій щелепної системи. Фахівці «Стоматології «Денталь» вважають, що це досить ефективний спосіб зробити зуби рівнішими. Головною перевагою даного методу, є те, що дефект виправляється непомітно для оточуючих.

При бруксизмі (стисканні щелеп і тертя зубів) фахівці «Стоматології «Денталь» рекомендують використання спеціального внутриротового пристосування, званого нічного каппой.


Для її виготовлення у пацієнта знімають відбиток і отримують модель, яка буде показувати його зуби, потім, використовуючи акрилову пластинку, на моделі формується капа. Вона підганяється в порожнині рота.

Капу слід носити вночі під час сну. Мета нічний капи запобігти стирання зубів, в разі їх стискання вночі; замість зубів поступово стирається каппа.

Спостереження у стоматологів і ортодонтів дозволяє виправити стоматологічні причини бруксизма або провести своєчасну корекцію. Вартість визначається індивідуально.

Ви можете звернутися до фахівців «Стоматологія «Денталь», які займаються лікуванням скрипу зубами.

Розміщення на мапі міста
Ми в мережі