Стоматологія «Денталь» в Слов'янську

Імплантування зубів

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 6262.com.ua
09:00 - 14:00
Закрито
Адреса
Дружківка, Космонавтів, 6
Телефон

Імплантування зубів на сьогоднішній день популярна стоматологічна процедура, за допомогою якої, можна зберегти природну і красиву посмішку. Варто відзначити, підбір зубного імпланта - завдання не з легких, самостійно зробити грамотний вибір неможливо.

Імплантологія - стала доступна з недавніх пір, проте клініка «Денталь» одна з перших клінік в регіоні, яка практикує даний напрямок стоматології. Процедура імплантації грунтується на імплантації штучного титанового кореня і нарощуванні штучного зуба. Використовується саме титан, завдяки своїй феноменальній здатності приживання до кісткової тканини. Сам імплантований зуб має 3 складових: сам імплант, абатмент, коронка. Така конструкція зручна, при необхідності коронку і абатмент можна замінити, однак корінь імплантується назавжди.

На сьогоднішній день імплантація зубів - це самий практичний спосіб відновлення зубного ряду і чудове рішення при втраті окремих зубів. Сучасна імплантологія налічує близько 2000 систем для проведення процедури.

Ціна імплантації зубів в Слов'янську варіюється в залежності від популярності фірми-виробника, різьблення і форми перетину, матеріалу.

Чекаємо Вас за адресою: м. Слов'янськ, вул. Банківська, 81
Тел.: (06262) 3-53-56; (050) 298-78-79

Розміщення на мапі міста
Ми в мережі